Sluit opties
Doelgroep
Merk
Soort
Materiaal
Slijpvormen
Stenen
Schakels


Gratis levering
Consumenten en gegevensbescherming
Retourrecht van 14 dagen
Veilige betaling met SSL verbinding
Hanger 18kt geel goud met briljant - 40-71316-1271
ref: 0014024DetailsInfoGarantie
| Doelgroep | Dames Jongeren |
| Merk | Gouden Juwelen |
| Soort | Hanger |
| Materiaal | 18kt Geelgoud |
| Slijpvormen | Rond (Briljant) |
| Stenen | Diamant |
| Gewicht diamant | 0.02ct |
| Kwaliteit diamant | G-SI |
Deze moderne hanger in 18 karaat geel goud heeft een verfijnde zeshoekige vorm met een open, luchtig ontwerp. Een subtiel accent van sprankelende briljanten, gezet in wit goud, voegt een stijlvolle schittering toe zonder het minimalistische design te doorbreken. Het geometrische silhouet maakt deze hanger eigentijds en tijdloos tegelijk — perfect om solo te dragen voor een strakke, moderne look, of te combineren met bijpassende oorstekers voor een compleet ensemble. Een subtiel luxe juweel voor wie houdt van modern design met een vleugje briljant.
Voor alle gouden juwelen aangekocht in onze zaak geven wij 12 maand garantie op fabricagefouten zoals barsten in het goud. Voor verlies van een diamant, zirkonium of edelsteen geven wij 6 maand garantie. Er wordt wel naar het juweel gekeken, garantie telt niet bij zware beschadiging of verbogen juwelen.
Garantie is niet geldig op de verkleuring van wit gouden juwelen omdat die een normale slijtage is. Rhodium verdoezelt de zacht gelige gloed van witgouden juwelen maar slijt tijdens het dragen langzamerhand af. Wij raden steeds aan om ringen die dagelijks gedragen worden ongeveer om de 2 jaar eens te laten rhodineren om ze steeds mooi te houden, een onderhoud eigenlijk.
Rhodineren is het elektrolytisch aanbrengen van een wit laagje rhodium, een edelmetaal uit de platinagroep.
De garantie vervalt als er herstellingen gebeurd zijn door derden of door de klant zelf.
























