Sluit opties
Doelgroep
Merk
Soort
Materiaal
Slijpvormen
Stenen
Schakels


Gratis levering
Consumenten en gegevensbescherming
Retourrecht van 14 dagen
Veilige betaling met SSL verbinding





Ketting in 18kt rood goud met hanger met rookquartz en amethist 401109
ref: 0001051DetailsInfoGarantie
Ketting in 18kt rood goud met een hangertje dat er vast aanhangt, het hangertje bestaat uit een ruitvormig blokje met daaraan staafje waar enkel briljantjes in zijn gezet en onderaan is er terug een ruitvormig potje aanwezig waar er een amethist in is gezet. De hanger is +/- 4.5 cm lang
Op zoek naar een blijvend juweel?
Voor alle gouden juwelen aangekocht in onze zaak geven wij 12 maand garantie op fabricagefouten zoals barsten in het goud. Voor verlies van een diamant, zirkonium of edelsteen geven wij 6 maand garantie. Er wordt wel naar het juweel gekeken, garantie telt niet bij zware beschadiging of verbogen juwelen.
Garantie is niet geldig op de verkleuring van wit gouden juwelen omdat die een normale slijtage is. Rhodium verdoezelt de zacht gelige gloed van witgouden juwelen maar slijt tijdens het dragen langzamerhand af. Wij raden steeds aan om ringen die dagelijks gedragen worden ongeveer om de 2 jaar eens te laten rhodineren om ze steeds mooi te houden, een onderhoud eigenlijk.
Rhodineren is het elektrolytisch aanbrengen van een wit laagje rhodium, een edelmetaal uit de platinagroep.
De garantie vervalt als er herstellingen gebeurd zijn door derden of door de klant zelf.