Sluit opties
Doelgroep
Merk
Soort
Materiaal
Slijpvormen
Stenen
Sluitingen


Gratis levering
Consumenten en gegevensbescherming
Retourrecht van 14 dagen
Veilige betaling met SSL verbinding





Creolen in 18kt goud bezet met briljant 360745
ref: 0001252DetailsInfoGarantie
Doelgroep | Dames |
Merk | Gouden Juwelen |
Soort | Creolen |
Materiaal | 18kt Witgoud |
Slijpvormen | Rond (Briljant) |
Stenen | Diamant |
Sluitingen | Klikslot |
Gewicht diamant | 0.35ct |
Kwaliteit diamant | SI-GH |
Creolen in 18kt wit goud bezet met briljant. De creolen zijn ovaal en zorgen daarom voor een mooi effect op het oor. Een creool is een blijvend juweel dat zowel gekleed als sportief kan gedragen worden. De oorring komt zeker niet te zwaar over door de open structuur. Een juweel waar je veel geniet van hebt.
De oorringen worden geleverd in een mooie doos en met een certificaat waar alle gegevens van het model, de briljant enz op staan.
Voor alle gouden juwelen aangekocht in onze zaak geven wij 12 maand garantie op fabricagefouten zoals barsten in het goud. Voor verlies van een diamant, zirkonium of edelsteen geven wij 6 maand garantie. Er wordt wel naar het juweel gekeken, garantie telt niet bij zware beschadiging of verbogen juwelen.